אודות

בשנת 2014 נוסד עמוד האינסטגרם "ישראל בידור" על ידי איש התקשורת דוד סער (דאז בן 19 בלבד) במטרה להפוך לגוף תקשורת צעיר, רענן, אטרקטיבי ומכבד - אשר מסקר אודות עולם הבידור הישראלי והתרחשויות השעה.

לאור ההצלחה במדיות החברתיות והפיכתו של עמוד האינסטגרם ISRAEL_BIDUR@ לעמוד הבידור הנעקב ביותר בישראל (עם למעלה מרבע מיליון עוקבים מרחבי הארץ והעולם) הוחלט להקים אתר אינטרנט שגם הוא יעסוק בכל תחומי הבידור, התרבות והרכילות בישראל.

אופי האתר מבוסס על עמוד האינסטגרם של "ישראל בידור" כאשר הממשק ביניהם הולך להיות באופן קבוע, הן בתוכן, הן בערכים, הן בסיקור והן בקונספט הכללי.

אתר "ישראל בידור" הציב לעצמו כמה יעדים: בראש ובראשונה לשמור על כבוד האדם, להיות הראשונים בעדכוני עולם הבידור, לספק את החומרים הכי מעניינים בתחום, לשמור על מקוריות שובת לב ולשמור על כללי האתיקה העיתונאית.

קהל הקוראים והגולשים של ישראל בידור רחב היקף וחוצה קהלים. מרבית הקוראים והגולשים הינם בין הגילאים 60 - 10 אשר אוהבים, מתחברים וצורכים את חווית הסיקור שלנו אודות עולם הבידור הישראלי.

צוות האתר מורכב מכותבים ועורכים צעירים במיוחד אשר התנסות הכתיבה בפלטפורמה תקשורתית זו, הינה מקפצה גדולה עבורם והדמנות מבורכת.

לסיום, אנו מבטיחים כי נעשה הכל על מנת שנוכל להביא לכם יום יום ושעה שעה את התכנים המעניינים ביותר, האמינים ביותר והמכבדים ביותר.

שלכם, צוות אתר ישראל בידור.

הבית החדש
של הבידור הישראלי
אהבה מעבר לפינה!
דניאל גרינברג VS מעיין אשכנזי!
יעל וברנדון גונבים את ההצגה בחתונה של נטע אלחמיסטר!
לא תאמינו - היא רווקה!
"נתחיל עם ילד אחד ואחרי זה נראה" - קורין גדעון עונה על הכל!
פריצת השבוע - אלסי דול!
נועה כהן בצעד חדש ומפתיע!
מה הקשר בין בל אגם לחן אהרוני?
אור דניאל חוגגת - וחוטפת!
האתגר של אסף גורן!