אושר כהן בראיון חושפני!
הזמר הצעיר והמבטיח אושר כהן כבר הספיק למלא את "רידינג 3" והיום הוא עולה במופע חדש. תפסנו אותו רגע לפני ההופעה לראיון חושפני ומרגש!
רותם לוי
לכתבה במלואה

אושר כהן (21) הוא זמר צעיר ומבטיח בז'אנר הים תיכוני - והוא לגמרי כאן כדי להישאר! אחרי הלהיטים "ברגעים שאת הולכת" ו-"מרגיש שלך" שצברו מיליוני צפיות ביוטיוב ולאחר סולד אווט בהופעת ענק ב"רידיניג 3" - הוא משתף אותנו בתחושותיו שעות בודדות לפני עליית מופעו הנוצץ. 

הערב (ד') אושר יעלה עם מופע חדש בהיכל "חרוצים" בתל אביב. כהן מארח את הרכב "האולטראס" ששיתפו איתו פעולה בלהיט "מה הוא יודע" וגם את דיג'י VIVO שאחראי על הלהיט שלו לצד דודו אהרון. ואם זה לא מספיק גם החבר הטוב מוטי טקה יעלה הערב לשיר לצידו. 

רגע לפני שכהן עולה לבמה לתת את מופע חייו, תפסנו אותו לראיון קצר בין החזרות. "תמיד אני מנסה לנטרל את ההתרגשות ולהתעסק במקצועיות, אבל זה מצליח להחזיק עד לאותו הרגע שההיכל כבר מלא באנשים. האור יורד, והכפיים מתחילות להישמע. מאותו הרגע ההתרגשות בשיאה".

למרות גילו הצעיר, כהן הוא כבר אמן מנוסה שחווה הרבה הופעות בחייו ועדיין בכל הופעה המשפחה והחברים מתייצבים בשורה הראשונה כדי לפרגן ולעודד. "המשפחה והחברים מגיעים לכל ההופעות זה חלק מהם והם חלק ממני". 

אנשים רבים באים כדי לצפות בך, זה לא מפחיד אותך שלא תצליח לספק את הסחורה? "בכל הופעה אני לומד מחדש שאסור לפחד מהקהל, הם באו בשבילי ובשביל המוסיקה שלי. אם הייתי יכול הייתי מחבק אותם כל הופעה, הם מעניקים לי כוח ועוצמה". 

"בהופעה הקודמת שלי שהתקיימה 'ברידינג 3', הקהל שר את 'ברגעים שאת הולכת' בקולי קולות מתחילתו ועד סופו. הדמעות עמדו לי בעיניים ואני מאחל לעצמי עוד אלפי רגעים כאלה", משתף אותנו כהן.

מאיפה מגיע הרצון לארח בהופעות שלך אומנים גדולים? "מה שמרגש אותי יותר מלהיות זמר שפותח מופע גדול, זו הזכות לארח ולתת במה לאנשים שאני אוהב. עצם זה שהם מתארחים אצלי מראה על פרגון ואהבה מהצד שלהם". 

אז מה אתה מאחל לעצמך להמשך הדרך? "אני מקווה שאמשיך להצליח במה שאני עושה ואמשיך לקבל אהבה מהקהל, אחרי הכל אתם זה הכוח".

צילומים: פזית גואטה

הבית החדש
של הבידור הישראלי
זוגיות חדשה בביצה?
צה"ל VS סופיה מצ'טנר!
עומר אדם ושיראל טולנדו - הקאמבק?!
נטע אלחמיסטר לא עוצרת!
2019 - היא השנה של איתי לוי!
מה הקשר בין בת הזוג הלוהטת של יאיר נתניהו לזמר ליאור נרקיס?!
יש לה בת: כוכבת "המירוץ למיליון" ילדה!
בן הזוג של המתמודדת הכי לוהטת ב"מירוץ למיליון" - נחשף!