אייל נגד שמחה - שלב התגובות!
המריבה שהתחילה בפליטת פה, לא נעצרה שם. שמחה גואטה השפילה (במכוון או שלא) את אייל למול מדינה שלמה - ועכשיו, אייל מגיב אצלנו לראשונה!
רותם לוי
לכתבה במלואה

שמחה גואטה (31) ואייל ברקובר (28) חזרו לפני יותר משנה מהאי של הישרדות אבל מסתבר שהם לא השאירו את הבריתות מאחור וחזרו לארץ עם הרבה מטען אחד כלפי השני. בראיון שפורסם בסוף השבוע ב"ישראל היום" שמחה עשתה טעות - ופתחה את הפה על אייל.

ראיון אישי ומצחיק שמטרתו הייתה לבחון את החיים שאחרי הישרדות, גלש מהר מאוד לפסים אישיים ולביקורת נמוכה ופוגענית - הקורבן אייל ברקובר. שמחה שככל הנראה שכחה שהיא בראיון תקשורתי פתחה את הפה ואמרה: "מעבר לשרירים אין הרבה שכל".

אייל, שלא הצליח להישאר אדיש לאמירתה של שמחה הגיב בעמוד האינסטגרם שלו וכתב: "כמה קל לומר דברי שנאה והבל ובאיזו עוצמה יוצאת הרשעות החוצה. אלו לא הערכים שלי ולשון הרע לא מדבר אלי". וחתם את הפוסט בברכה "שתהיה לך שבת שלום, שמחה".

כידוע, הביצה המקומית קטנה ומצומצמת, ולכן לפני יומיים, לגמרי במקרה השניים נפגשו באירוע של מותג האופנה "רנואר". שמחה שהגיעה למקום שמחה ומפוייסת במטרה לעשות סולחה עם אייל - הופתעה לגלות שהאגו של אייל גדול משחשבה וזכתה להתעלמות מוחלטת מצידו.

שמחה שככל הנראה נפגעה מהתעלמותו ההפגנתית של אייל - מיהרה להשיב בפוסט זועם: "פניתי אליך באופן אישי וביקשתי סליחה, לא הגבת. במהלך האירוע באתי עד אליך לעשות סולחה והתעלמת ממני שוב!" 

הבוקר (ד') אייל מגיב לראשונה על המתח בינו לבין החברה (לשעבר) מהאי: "שמחה יקרה, המילה סליחה לא נכתבה בהודעה ששלחת לי ולו פעם אחת. גם כשהייתי לוחם בדובדבן פני תמיד היו לשלום. אם את אכן מבקשת סליחה, אני יותר מאשמח לסלוח. מקווה שלמדת מהמקרה ולהבא אם אין לך משהו חיובי לומר, פשוט אל". אז, אנחנו מקווים שבכך נגמרה פרשת ברקובר ושמחה, ומחכים לעדכון על בילוי משותף.

הבית החדש
של הבידור הישראלי
זוגיות חדשה בביצה?
צה"ל VS סופיה מצ'טנר!
עומר אדם ושיראל טולנדו - הקאמבק?!
נטע אלחמיסטר לא עוצרת!
2019 - היא השנה של איתי לוי!
מה הקשר בין בת הזוג הלוהטת של יאיר נתניהו לזמר ליאור נרקיס?!
יש לה בת: כוכבת "המירוץ למיליון" ילדה!
בן הזוג של המתמודדת הכי לוהטת ב"מירוץ למיליון" - נחשף!