אלכסה דול חושפת הכל!
רגע אחרי הידיעה המרעישה שטלטלה אותנו, תפסנו את אלכסה דול לשיחה צפופה על החיים שאחרי ועל התכניות לעתיד!
רותם לוי
לכתבה במלואה

אלכסה דול (26) היתה אחת הדמויות הבולטות ב"הישרדות VIP", שלא התביישה לפתוח את הפה ולהגיד את מה שהיא חושבת - ועל כך שילמה בהדחה כואבת. החיים לאחר התכנית לא היו אותו הדבר ואלכסה החליטה לעשות צעד משמעותי בחייה!

לאורך הפרקים בתכנית, הזכירה אלכסה לא פעם את העובדה שהיא סבלה מהפרעות אכילה, את השנאה העצמית שהייתה בה ואת החוויות ששינו לה את החיים. אלכסה קוראת לכל אלו -  "מעגל ההרס העצמי". היום (ג') רגע לאחר שהיא ובן זוגה החליטו להיפרד, אלכסה חושפת בפנינו את השינוי שעברה. 

כן שמעתם נכון, הבוקר התפרסמה הידיעה שאלכסה דול ובן זוגה המבוגר ממנה ב-25 שנה - משה עוז, נפרדו! "המשכנו איש איש לדרכו, לא יכולתי לתת מעצמי את כל כולי לזוגיות. עכשיו אני מתרכזת באופן מלא בעבודה על הרצאות לנערות בנושא הפרעות אכילה ואני צריכה הרבה זמן ואנרגיה להשקיע בפרויקט החדש הזה". משתפת אותנו אלכסה. 

אלכסה החליטה להשאיר מאחור את קריירת הדוגמנות הבינלאומית ואת האירועים הנוצצים, על מנת להשקיע את כל כולה בדבר אחד - הרצאות לנערות במצוקה. אלכסה אומנם מוצגת כדוגמנית זוהרת, אבל בשנים האחרונות היא חוותה רגעי מצוקה קשים הקשורים להפרעות אכילה וכך נכנסה למעגל ההרס העצמי. 

אלכסה הבינה שהיא רוצה שינוי ורוצה להעביר אותו לדורות הבאים - לנערות שחוו את אותם הרגעים כמו שלה. "מאז שחזרתי מ'הישרדות' אני עובדת על הרצאות ונותנת כלים לנערות ונשים כיצד לצאת ממעגל ההרס העצמי ומעולם הפרעות האכילה. בנוסף חשוב לי ללמד אותן איך לאהוב את עצמן בדרך הפשוטה ביותר". 

בעבר אלכסה הייתה חלק מאותן נשים בולמיות - שאוכל היה האויב הכי גדול שלהן. אלכסה מספרת לנו שהיא הייתה נערה חלשה שרצתה להצליח ולהגיע כמה שיותר רחוק בתעשיית הדוגמנות, אבל בעצם הגיעה לחוויות שצילקו אותה לכל החיים. היום אותן החוויות כבר נשכחו מאחור ואלכסה לגמרי יודעת מה היא רוצה והכי חשוב יודעת שהיא יכולה להצליח גם כשהיא אוכלת!

"אני רוצה להראות לאותן בנות שאפשר גם אחרת, אני עובדת מאוד קשה כדי להגיע לליבן של אותן נערות ונשים ומקווה בכל ליבי שהפרויקט הזה יצליח. כרגע התכנון הוא לעשות יום פתוח לכולן כדי שיבואו וישמעו את סיפור החיים שלי והכי חשוב ידעו איך לצאת מהמעגל ולתת להן כלים לאהוב את עצמן שוב". 

צילומים: מתוך האינסטגרם

הבית החדש
של הבידור הישראלי
אהבה מעבר לפינה!
דניאל גרינברג VS מעיין אשכנזי!
יעל וברנדון גונבים את ההצגה בחתונה של נטע אלחמיסטר!
לא תאמינו - היא רווקה!
"נתחיל עם ילד אחד ואחרי זה נראה" - קורין גדעון עונה על הכל!
פריצת השבוע - אלסי דול!
נועה כהן בצעד חדש ומפתיע!
מה הקשר בין בל אגם לחן אהרוני?
אור דניאל חוגגת - וחוטפת!
האתגר של אסף גורן!