"אני מתאמן כדי לקרוע לך את הצורה" - הריב של מישל ואירה עולה מדרגה!
אם עקבתם אמש אחרי ה"סטוריז" של מישל טרוני כוכב "הישרדות VIP" - אתם בטח מבינים על מה אנחנו מדברים! כל הפרטים.
מערכת ישראל בידור
לכתבה במלואה

הריב בין מישל טרוני ואירה דולפין נהיה רציני מרגע לרגע. שני הכוכבים הגדולים של עונת "הישרדות VIP" הפכו לאוייבים וכמו ששני הספורטאים המוכרים יודעים - רק אחד יכול לנצח.

לדבריו של מישל הכל התחיל מעקיצה שזרקה דולפין לעברו. ההערה העוקצנית היתה לגבי שגרת האימונים שלו שאינה משתווה לשגרת האימונים שדולפין מעבירה ברשת ה"פינק רום" אותה היא מנהלת - וכמו שאתם מכירים את מישל הוא ממש לא נשאר חייב! 

אמש (א'), פרץ מישל בסדרת "סטוריז" רצינית במיוחד והביע את דעתו על דולפין. "כל החברות שלך קוראות לך אירה פוטין, אז אני מישל טראמפ", אמר מישל באחד ה"סטוריז" שהעלה. הוא גם הוסיף "בזירה שלך אני אקרע לך את הצורה אירה, חכי ותראי".

מי שיצא להגנתה של דולפין הוא לא אחר מבעלה אורן דולפין שהעלה "סטורי" במיוחד למישל בו הוא מחזיק שקית הקאה ואומר שהוא מוזמן להקיא אל תוך השקית. מישל כמובן פרסם גם את ה"סטורי" אצלו בעמוד והוסיף "בוא נראה מי הולך להקיא מר דולפין היקר".

לא יכולנו להישאר אדישים לסכסוך המתוקשר והרמנו טלפון למישל וזה מה שהיה לו להגיד: "חבל שהתחרותיות המוגזמת הזו פגעה במערכת היחסים הכל כך טובה שהייתה לנו אחרי שעברנו כל כך הרבה ביחד. מעולם לא היינו בכיוון של ריב אבל מסתבר שכמו בכל תחרות או כל ספורט תמיד מגיע הקטע הדוחה הזה".

כמובן לאחר שניתקנו את השיחה עם מישל צלצלנו גם לאירה כדי לשמוע את הצד שלה בסיפור, וזה מה שהיה לה להגיד: "היתה בינינו תחרות סמויה בכל מה שנוגע לתחום הכושר, מי חזק יותר והאם מישל בכלל מסוגל לעמוד באימון הקשוח של ה'פינק רום'. כרגע הדברים נרגעו ואנחנו נפתור את זה". אז, איך הסכסוך הזה יגמר? נמשיך לעקוב ולעדכן! 

הבית החדש
של הבידור הישראלי
אהבה מעבר לפינה!
דניאל גרינברג VS מעיין אשכנזי!
יעל וברנדון גונבים את ההצגה בחתונה של נטע אלחמיסטר!
לא תאמינו - היא רווקה!
"נתחיל עם ילד אחד ואחרי זה נראה" - קורין גדעון עונה על הכל!
פריצת השבוע - אלסי דול!
נועה כהן בצעד חדש ומפתיע!
מה הקשר בין בל אגם לחן אהרוני?
אור דניאל חוגגת - וחוטפת!
האתגר של אסף גורן!