בן זיני בקמפיין לוהט!
בלי טיילור: אחרי שיצא בן זיני מבית "האח הגדול" חשבנו שהוא וטיילור לא יפרדו שוב - אבל כנראה שטעינו והיום זיני מצטלם לקמפיין חדש ולוהט, לבד! כל הפרטים.
רותם לוי
לכתבה במלואה

בן זיני (23) כוכב הנוער ויוצא "האח הגדול" לא עוצר לרגע! אחרי הלהיט לצד בת הזוג טיילור - "סטאנשוויה" שצבר מילוני צפיות ב"יוטיוב" וחמישה מופעי יום עצמאות מטורפים - בן זיני ממשיך לצעד הבא! 

אתמול (ב') בן זיני קם השקם בבוקר כדי להגיע לסט הצילומים של חברת השתייה הנחשקת "תפוזינה". שמעתם נכון, בן הולך להוביל בקיץ הקרוב את הקמפיין של חברת השתייה המוכרת, רק שהפעם הוא נפרד לרגע בת הזוג הנוכחית שלו לטובת בת זוג אחרת!

בלי טיילור - בן זיני בצילומים ל"תפוזינה".

אז כן, זיני לא הוא לא הכוכב היחידי על הסט והוא מצטרף לפרזנטורית הראשית של המותג - רותם אבוהב. השניים נפגשו מוקדם בבוקר על סט הצילומים בפתח תקווה ובילו זה לצד זו לאורך כל היום כשהם שרים, רוקדים ולא מפסיקים לצחוק. 

רותם אבוהב על סט הצילומים - הכי מהממת. 

השניים נבחרו להשיק hjs את סדרת "וואוו" החדשה של "תפוזינה" כשעיקר הסיטואציות על הסט היו סביב המילה ״וואוו״. ה"וואוו" של בן זיני הוא בין היתר להרים במועדון, להתעורר מאוחר בצהריים, להגיע לגמר של "האח הגדול" והשיא - לקעקע את הפרצוף של עצמו על הצוואר!  ה"וואוו" של אבוהב מסתכם בכך שהמנקה מקפלת לה את הכביסה ושהילדים נשארים אצל הסבתא והסבא עד מאוחר. 

הפרזנטורים הלוהטים!

הפרסומת בכיכובם של השניים צפויה לעלות בקיץ הקרוב לקראת הימים החמים. הפרסומת מלווה בשיר ראפ קליט במיוחד בביצוע של השניים, כשרותם אבוהב מבטיחה לנו:"שבוע מעליית הפרסומת לאוויר כולם יזמזמו את השיר החדש. תפו תפו תפוזיניה.."

הקעקוע של בן זיני בקליפ - הלם!

תפסנו את בן זיני במהלך הצילומים: "אין שמח ממני להשתתף בפרסומת החדשה של תפוזינה ועוד עם רותם אבוהב שגדלתי עלייה והיא מודל לחיקוי עבורי. ובקשר אלי ולטיילור אין לכם מה לדאוג, אנחנו עובדים על פרוייקטים חדשים ומסקרנים שתדעו עליהם ממש בקרוב". 

בן מתעד במהלך הצילומים - נראה היסטרי!צילומים: שוקה כהן

הבית החדש
של הבידור הישראלי
אהבה מעבר לפינה!
דניאל גרינברג VS מעיין אשכנזי!
יעל וברנדון גונבים את ההצגה בחתונה של נטע אלחמיסטר!
לא תאמינו - היא רווקה!
"נתחיל עם ילד אחד ואחרי זה נראה" - קורין גדעון עונה על הכל!
פריצת השבוע - אלסי דול!
נועה כהן בצעד חדש ומפתיע!
מה הקשר בין בל אגם לחן אהרוני?
אור דניאל חוגגת - וחוטפת!
האתגר של אסף גורן!