בת הזוג החדשה של סקאזי - נחשפת!
"אני יודע שהיא קיימת ואני מחכה שניפגש" - סקאזי חשף אצלנו לפני שבוע שהוא מחכה לאחת. אז, האם עכשיו היא כבר כאן? כל הפרטים על הזוגיות החדשה בביצה.
רותם לוי
לכתבה במלואה

סקאזי (43) הוא אחד הדיג'יים המצליחים בארץ ובעולם, ובימים אלה הוא לא מפסיק לעבור בין מדינות שונות בעולם ולעשות את מה הוא יודע הכי טוב - לתקלט ולהפוך את המסיבה להכי טובה בעיר!

בראיון שנערך אצלנו לכבוד יום העצמאות, סקאזי הצהיר שהוא מחפש את האחת שתדע להכיל את סגנון החיים המיוחד שלו ושהוא יודע שהיא קיימת ושזה רק עניין של זמן עד שהיא תיכנס לחייו. אז כנראה שהראיון איתנו פתח לו את המזל וסקאזי מצא אהבה - והיום היא נחשפת לראשונה!

צילום: מתן אשל ל"PMA models"

שמעתם נכון, הדיג'י הלוהט כבר לא רווק נחשק ובימים אלו מטפח זוגיות לצד הדוגמנית הצעירה - נסטי קונן (25). הבחורה החדשה בחייו של סקאזי קטנה ממנו ב-18 שנים והיא דוגמנית לוהטת שהספיקה לצעוד על המסלולים הנחשקים ביותר בעולם וביקרה כבר במילאנו, סין, מיאמי ועוד. 

השניים הכירו לפני מספר חודשים דרך חברים משותפים ובימים אלו מטפחים זוגיות חשאית מתחת לרדאר. מקורבים לשניים מספרים כי נכון להיום זה נראה רציני ומתקדם בצורה חיובית ובקצב טוב. כרגע, בני הזוג נמנעים מאירועים מתוקשרים והופעות פומביות ומשתדלים לא להיפגש במקומות המוניים. 

למרות הרצון הטוב לשמור על מערכת היחסים האינטימית בסוד, אתמול (ג') בני הזוג בילו זה לצד זו כשבסוף היום, נסטיה הגיעה להופעה של סקאזי במועדון ה"דזרט" בראשון לציון והשניים נראו צמודים במיוחד. אנחנו מאחלים הצלחה לזוג החדש ומבטיחים לעדכן בהמשך. 

צילום תמונה ראשית: צילום: מתן אשל ל"PMA models"

מה דעתכם על בת הזוג החדשה?

צילום: מתוך האינסטגרם

מושלמת!
לא מעניין
הבית החדש
של הבידור הישראלי
זוגיות חדשה בביצה?
צה"ל VS סופיה מצ'טנר!
עומר אדם ושיראל טולנדו - הקאמבק?!
נטע אלחמיסטר לא עוצרת!
2019 - היא השנה של איתי לוי!
מה הקשר בין בת הזוג הלוהטת של יאיר נתניהו לזמר ליאור נרקיס?!
יש לה בת: כוכבת "המירוץ למיליון" ילדה!
בן הזוג של המתמודדת הכי לוהטת ב"מירוץ למיליון" - נחשף!