דומיניק מתאושש מהפרידה - ועושה צעד מטורף!
דומיניק לא רק זכה בדירה נוצצת כשיצא מהריאליטי המדובר "2025", אלא גם באהבה - אליסה גיל. למרות שזה היה נראה כמו סיפור אהבה גדול, השניים הודיעו בשבוע שעבר על פרידה - והיום דומיניק עושה צעד מפתיע במיוחד!
רותם לוי
לכתבה במלואה

דומיניק שרמן (25) ללא ספק היה הדמות המיוחדת ביותר בתוכנית הריאליטי "2025" . דומיניק נחשף אלינו עם סיפור חיים קורע לב שהשאיר את כולנו פעורי פה, עבר דרך ארוכה בעיר המטלטלת ובסוף הוכרז כהמנצח של העונה וזכה בדירה מפוארת ובאהבה אינסופית מהקהל. 

אך במקרה של דומיניק הוא גם מצא אהבה - אליסה גיל, אחת המתמודדת הבולטות בעונה שמצאה את דרכה לליבו כבר בימים הראשונים שלה בעיר. לאחר הזכייה בתחברות והיציאה מהעיר המפורסמת במדינה, השניים נראו צמודים מתמיד ואף הגיעו יחד לאירועים מתוקשרים. שבוע שעבר התרחשה תפנית בעלילה - והשניים החליטו להיפרד!

בימים אלו דומיניק מתאושש מהפרידה והחליט לעשות צעד משמעותי ומפתיע - קעקוע חדש! כן שמעתם נכון, רגע לאחר התקופה המשמעותית בחייו דומיניק החליט לנצור את הרגעים הגדולים בחייו בקעקוע חדש של ציפור על הכתף - הלם!

כמובן, שלא יכולנו להישאר אדישים לבחירה המפתיעה ופנינו לדומיניק לקבלת תמונות בלעדיות  של הקעקוע החדש, וזה מה שהיה לו להגיד: "בחרתי בציפור כי היא מסמנת עבורי חופש, מעוף ועצמאות. אלו הדברים שבוערים בנפש שלי בימים אלה, אחרי תקופה כל כך משמעותית שעברתי ורגעים גדולים שחוויתי". 

הבית החדש
של הבידור הישראלי
אהבה מעבר לפינה!
מסיבת רווקות - גרסת הנינג'ה!
דניאל גרינברג VS מעיין אשכנזי!
יעל וברנדון גונבים את ההצגה בחתונה של נטע אלחמיסטר!
לא תאמינו - היא רווקה!
"נתחיל עם ילד אחד ואחרי זה נראה" - קורין גדעון עונה על הכל!