הלהיט שיוביל את מצעד הגאווה - נחשף!
רגע אחרי האירווזיון, העיר תל אביב מתכוננת כבר לאירוע הגדול הבא - והבוקר מתפרסם השיר שילווה את מצעד הגאווה לשנת 2019! אז, מי האומנים שזכו להקליט את הלהיט הגדול של הקיץ? כל הפרטים.
רותם לוי
לכתבה במלואה

רגע לאחר האירוע שהרים מדינה שלמה על הרגליים - האירווזיון, עיריית תל אביב מתכוננת לאירוע הגדול הבא שיסעיר את העיר - מצעד הגאווה. משנה לשנה אירועי הגאווה הופכים לגדולים ומושקעים יותר - והשנה זה מתוכנן להיות גדול מתמיד!

מאור אדרי מוביל השנה את מצעד הגאווה!

רגע לפני שאירועי הגאווה נפתחים באופן רשמי, נחשף הבוקר (ג') השיר הרשמי שילווה את אירועי הגאווה 2019, והוא כמובן כולל גם קליפ מושקע שעומדת מאחוריו מחשבה רבה. את השיר הרשמי "מי שמחפש אותי", מבצעים השנה מאור אדרי והאחיות כרקוקלי ומי שכתב והלחין את השיר יחד עם האחיות כרקוקלי, הוא לא אחר מסתיו בגר אשר אחראי על הלהיט "TOY" שהביא השנה את תחרות האירווזיון לישראל. 

האחיות כרקוקלי בשיר חדש למצעד השנתי.

עיריית תל-אביב-יפו והמרכז הגאה הציבו השנה את נושא המאבק לשוויון במרכז אירועי הגאווה.  השיר הרשמי של המצעד עוסק בכך שאנשים ״מחפשים״ אחד את השני על פי מי שהם -  נטיה מינית, זהות, מגדר, צבע ועוד כשהמסר שמועבר בשיר הוא: ״אל תחפשו אותנו, אנחנו כאן ולא הולכים לשום מקום״.

עטיפת הסינגל ללהיט הגדול של הקיץ! 

הלהיט החדש מלווה בקליפ מחאתי בבימויו של רומן בוצ'אצקי ("זהב", "טודו בום"). בקליפ משתתפים נדב בורנשטיין, לוסי אהריש, דלית רצ'סטר, תאלין אבו חנא, שמחה גואטה וסוזי בום שהצטלמו לצד עשרות פעילים ופעילות חברתיים מהקהילה הלהט"בית. 

תאלין אבו חנא תיקח חלק בקליפ לכבוד מצעד הגאווה - הכי לוהטת!

הקליפ נוצר השנה ביוזמת "Google" ישראל, כחלק מפרויקט בינלאומי הנקרא "Youtube creators for change". הפרויקט מקדם יוצרים מכל רחבי העולם העוסקים בנושאים חברתיים ומקדמים סובלנות, הבנה ואמפתיה בערוצי ה-"YouTube" שלהם.

גם שמחה גואטה נבחרה לקחת חלק בקליפ החדש. 

האזינו עכשיו!

הבית החדש
של הבידור הישראלי
אהבה מעבר לפינה!
דניאל גרינברג VS מעיין אשכנזי!
יעל וברנדון גונבים את ההצגה בחתונה של נטע אלחמיסטר!
לא תאמינו - היא רווקה!
"נתחיל עם ילד אחד ואחרי זה נראה" - קורין גדעון עונה על הכל!
פריצת השבוע - אלסי דול!
נועה כהן בצעד חדש ומפתיע!
מה הקשר בין בל אגם לחן אהרוני?
אור דניאל חוגגת - וחוטפת!
האתגר של אסף גורן!