הצעד החדש והמפתיע של דניאל גרינברג!
יוצאת "האח הגדול" והדוגמנית דניאל גרינברג מוכיחה שהיא לא רק בת הזוג של אייל גולן - והיום היא חושפת צעד חדש ומפתיע בקריירה שלה. כל הפרטים.
רותם לוי
לכתבה במלואה

דניאל גרינברג (25) פרצה לחיינו לפני כשנה בבית "האח הגדול" ומאז לא מפסיקה לספק לנו כותרות. כידוע, בחצי השנה האחרונה דניאל מטפחת זוגיות צמודה ופוטוגנית לצד הזמר אייל גולן, והשניים לא מפסיקים לבלות זה לצד זו, להיראות יחד באירועים מתוקשרים והשיא היה כאשר פרסמו קעקוע משותף.

דניאל שלא מסתפקת בטייטל "בת הזוג של", מפתחת בימים אלה קריירה עצמאית משל עצמה, ומיד לאחר היציאה מבית "האח הגדול" היא החלה ללמוד משחק בבית הספר למשחק ״move" של קרן ידובסקי.

אתמול (ב') דניאל מפרמסת צעד חדש ומעלה תמונה שחושפת כיוון חדש בקריירה שלה. כן שמעתם נכון, מעבר לקמפיינים וללמודי המשחק, דניאל הצטרפה גם לקורס "הפקת אירועים" של מפיקת האירועים המוכרת אירית רחמים. הקורס החל לפני כשבועיים ונמשך כשלושה חודשים ודניאל - וההפתעה הגדולה היא שדניאל לא נמצאת שם לבד!

אל דניאל הצטרפה החברה הטובה - בר סנדלר, שגם חולקת איתה בימים אלה דירה משותפת. תפסנו את דניאל רגע לאחר תחילת הקורס: "הצטרפתי לקורס של אירית רחמים ביחד עם השותפה שלי בר סנדלר, התוכניות שלנו להמשך הם להקים משרד הפקות אירועים ולגמריי להתמקצע ולהתקדם בתחום כמה שאפשר". 

והיא מוסיפה: "אירית מדהימה והיא מכשירה אותנו לפי הדרך שעברה, הידע שרכשה במהלך השנים והמקצועיות שלה בתחום. אני חושבת שאין מישהו בתחום הזה שבאמת ראוי להערכה כמו אירית. אני מאוד אוהבת אותה ושמחה על ההחלטה להצטרף לקורס".

מה חשבתם על הצעד החדש של דניאל גרינברג?

צילום: מתוך האינסטגרם

מדהים!
לא מעניין
הבית החדש
של הבידור הישראלי
זוגיות חדשה בביצה?
צה"ל VS סופיה מצ'טנר!
עומר אדם ושיראל טולנדו - הקאמבק?!
נטע אלחמיסטר לא עוצרת!
2019 - היא השנה של איתי לוי!
מה הקשר בין בת הזוג הלוהטת של יאיר נתניהו לזמר ליאור נרקיס?!
יש לה בת: כוכבת "המירוץ למיליון" ילדה!
בן הזוג של המתמודדת הכי לוהטת ב"מירוץ למיליון" - נחשף!