יובל דיין מיותרת?
אמש שודר פרק הפתיחה של סדרת המוזיקה "The Voice", והדבר האחרון שהפרק גרם לנו לעשות - זה לקום מהכיסא. כל מה שחשבנו.
ליאור שלו
לכתבה במלואה

הנתונים לא משקרים, אחרי שפרק הפתיחה של סדרת הריאליטי "The Voice" (רשת 13) גרף 15.4 אחוזי רייטיניג (מספר נמוך יחסית, שהפסיד לתוכנית המתחרה "אדיר מילר מאלתר" ששודרה אמש בקשת 12) - היינו חייבים להביע דעה ולהגיד מה באמת חשבנו על פרק הפתיחה שכל כך חיכינו לו! 

רצינו להאמין שלכבוד העונה החדשה תחדשו, אבל טעינו. אפילו אנחנו, הקהל ההדוק של תוכניות הריאליטי מאסנו מתוכניות שירה בנאליות. אז, מה ראינו אתמול? שוב כמה זמרי קריוקי אנרגטים, שוב סיפורי חיים קורעי לב ושוב נכווינו מהריבים האנמים בין רביעיית (סליחה, חמישיית) השופטים הנרגשת. 

תראו, זה באמת מרגש שהמנטורים: דורון מדלי, נסרין קדרי, עברי לידר ושלומי שבת (ויובל דיין) נבחרו להיות במעמד השופטים - אבל מה נסרין עושה בכיסא המנטורים חוץ מלצעוק ולדבר בשפה נוספת שהמנטורים האחרים אינם מבינים (שלא תבינו לא נכון, הלוואי עלינו לדעת שפה נוספת אבל בכל זאת, לפחות תעשו תרגום למנטורים ההמומים שיושבים לצידה), ויובל דיין - או שהיא בפנים או שהיא בחוץ למה לתת לה חצי כיסא שמוריד את רמת המעורבות של המנטור האהוב עלינו שלומי שבת?

אז בהמשך לאמירה הקודמת, אנחנו רוצים להפנות שאלה שמאוד הפריעה לנו אל מלהקי התוכנית: מי לעזאזל ציוות את שלומי שבת ויובל דיין לכיסא אחד? אם חסר לכם תקציב לכיסא - נשמח לתרום (או שלא). אז תנו לנו לספר לכם שלדעתנו בין השניים אין שום קשר - לא אנושי ובטח שלא מוסיקלי. את ההחלטה האם היא טובה מספיק כדי לשבת על כיסא המנטורים - אתם תחליטו, אבל אם כבר החלטתם שכן למה לשים אותה על חשבון הפה של שלומי? תפרגנו לה בכיסא משל עצמה! אבל תכלס, אם נהיה רגע רצינים, מהצד של יובל - כנראה שבאמת שווה לעזוב באמצע תוכנית ריאליטי, היא זכתה בכל הקופה (ראה ערך - עומר אדם).

הבית החדש
של הבידור הישראלי
אהבה מעבר לפינה!
דניאל גרינברג VS מעיין אשכנזי!
יעל וברנדון גונבים את ההצגה בחתונה של נטע אלחמיסטר!
לא תאמינו - היא רווקה!
"נתחיל עם ילד אחד ואחרי זה נראה" - קורין גדעון עונה על הכל!
פריצת השבוע - אלסי דול!
נועה כהן בצעד חדש ומפתיע!
מה הקשר בין בל אגם לחן אהרוני?
אור דניאל חוגגת - וחוטפת!
האתגר של אסף גורן!