כל האמת על קובי מרימי - נחשפת!
תפסנו את המורה הכי מבוקש בביצה - גל פרידמן, המורה למשחק של קובי מרימי לשיחה אישית, והוא סיפר לנו רכילות שמאוד תרצו לשמוע. כנסו ותגלו!
ליאור שלו
לכתבה במלואה

השמועה שהמאמי הלאומי קובי מרימי (27) למד משחק הגיעה גם לאוזנינו - והיינו חייבים לעשות משהו עם המידע הזה! אז, תפסנו את גל פרידמן, המורה המבוקש למשחק בבית הספר "ניסן נתיב" - בית הספר למשחק בו למד מרימי, והוא סיפר לנו את כל סודות המקצוע. 

איזה תלמיד היה קובי? "קובי היה אחד התלמידים הכי מוערכים בסטודיו שלנו. כמו שכולם רואים קובי הוא בן אדם מאוד נעים, תמיד כולם אהבו להקשיב לו והכי חשוב – הוא הקשיב לכל מי שהיה צריך". הוא מוסיף "קובי בא לבית הספר ללמוד, הוא תמיד שאל שאלות, חקר על כל דבר והביע דעה על כל מה שחשב – וזה מה שהפך אותו לתלמיד מעולה. הוא עשה הכל עם חיוך על הפנים, גם כשהיה לו קשה".

פרידמן משתף אותנו שהקושי של מרימי היה בעיקר בכל הקשור לעניינים הגופניים. "באיזשהו שלב בלימודים הוא קרע את הרצועה בברך והיה לו קשה לזוז - אבל הוא נלחם והתמודד. להתגבר על קושי זו אחת מהיכולות היותר מבורכות של קובי". כשמדברים על קושי, אי אפשר שלא לציין את חוסר הביטחון בו קובי התאפיין לאורך התוכנית. "מי שבא ללמוד משחק כל היום מתעסק בחוסר הביטחון שלו. קובי כל הזמן היה שואל אם הבחירות שהוא עושה נכונות ואם הוא עונה על הציפיות שמצפים ממנו – הפן המנטלי הזה קשה עליו, אבל הוא התגבר". 

תספר לנו על הפעם הראשונה ששמעת אותו שר. "כבר באודישן שלו ללימודים שמעתי אותו שר לראשונה ולא הייתי יכול  להתעלם מהיכולות הווקאליות שלו. בנוסף, כשהוא היה בשנה ג' הוא שר בערב שירה מיוחד, ואף אחד לא נשאר אדיש". הוא ממשיך "אבל קובי לא רק זמר, הוא קודם כל שחקן מדהים, הוא גם יודע לזוז מצויין והוא קורע מצחוק! אני מאמין שבקרוב מאוד כולם יגלו את זה".

את הראיון היינו חייבים לסיים בשאלה מה הוא מצפה שיקרה לקובי עכשיו - "ביום שאחרי" האירוויזיון. "החלום של קובי זה מחזות זמר - אני בטוח שעכשיו הוא יגשים גם את החלום הזה" - אנחנו לגמרי בעד! 

חושבים שקובי משחק טוב כמו שהוא שר?

צילום: מתוך האינסטגרם

ברור שכן
בטוח לא
הבית החדש
של הבידור הישראלי
אהבה מעבר לפינה!
מסיבת רווקות - גרסת הנינג'ה!
דניאל גרינברג VS מעיין אשכנזי!
יעל וברנדון גונבים את ההצגה בחתונה של נטע אלחמיסטר!
לא תאמינו - היא רווקה!
"נתחיל עם ילד אחד ואחרי זה נראה" - קורין גדעון עונה על הכל!