לא תאמינו מי הדוגמנית הלוהטת שבדרך ל"הישרדות VIP"!
הליהוקים לעונה החדשה של "הישרדות VIP" בעיצומם - ולא תאמינו מי הדוגמנית הצעירה שככל הנראה הולכת לככב בעונה הבאה בבגד ים קטנטן. כל הפרטים.
מערכת ישראל בידור
לכתבה במלואה

הגמר הגדול של העונה הנוכחית של "הישרדות VIP" קורה בשבת הקרובה, אבל זה לא מונע מהמלהקים של העונה הבאה להתחיל לעבוד! אז, אם גם אתם עדיין מתלבטים בין שמחה, ג'ובאני ונעמה, כדי שתחשבו מהר כי בקרוב השלישייה הלוהטת תרד מהכותרות ומי שתעלה במקומם היא הדוגמנית הלוהטת שככל הנראה תיקח חלק בעונה הבאה. וכן, אתם מאוד רוצים לדעת על מי אנחנו מדברים!

אז למי שעדיין לא ניחש, אנחנו מדברים על הדוגמנית המצליחה אלה איילון איתה הפקת "הישרדות" מנהלת מגעים בימים האחרונים. אלה היא דוגמנית בינלאומית בת 22 ממרכז הארץ, שעובדת במרץ מסביב לעולם ומתחזקת עמוד אינסטגרם עם מאות אלפי עוקבים. בימים אלה איילון מיוצגת בסוכנות "יולי" בה מיוצגות גם רוסלנה רודינה ושיר אלמליח וברזומה שלה מספר קמפיינים נחשקים במיוחד. 

וכמו כל דוגמנית מצליחה, גם מאחורי איילון יש בן זוג חתיך. אנחנו כמובן מדברים על הדוגמן וכוכב "המירוץ למיליון" בדימוס רז זלצרמן. כזכור, האקסית של רז זלצרמן (איתה התמודד בריאליטי "המירוץ למליון") היא השורדת אלכסה דול.

מיחסי הציבור של "רשת 13" נמסר בתגובה: "אנו שמחים על ההתעניינות לקראת צילומי העונה החדשה של הישרדות ברשת 13, אנו נמצאים כרגע בשלבי ליהוק ולא נתייחס בשלב זה לזהות המתמודדים״

האם אלה תהיה השורדת הבאה?

צילום: מתוך האינסטגרם

ברור!
ממש לא!
הבית החדש
של הבידור הישראלי
זוגיות חדשה בביצה?
צה"ל VS סופיה מצ'טנר!
עומר אדם ושיראל טולנדו - הקאמבק?!
נטע אלחמיסטר לא עוצרת!
2019 - היא השנה של איתי לוי!
מה הקשר בין בת הזוג הלוהטת של יאיר נתניהו לזמר ליאור נרקיס?!
יש לה בת: כוכבת "המירוץ למיליון" ילדה!
בן הזוג של המתמודדת הכי לוהטת ב"מירוץ למיליון" - נחשף!