מפגש האקסים!
עומרי בן נתן וקסניה טרנטול נמנעים מכל סיטואציה שתגרום להם להיפגש, אבל כשהבסטיז שלהם חוגגת יומולדת זה בלתי נמנע! כל הפרטים.
רותם לוי
לכתבה במלואה

עומרי בן נתן (32) וקסניה טרנטול (31) עמדו להתחתן בקיץ שעבר, אבל רגע לפני החתונה השניים הודיעו על פרידה דרמטית ומאז הם משתדלים שלא להיפגש באירועים מתוקשרים. מאז אותה פרידה דרמטית, קסניה היתה בזוגיות קצרה עם איש העסקים ישראל אור ועומרי היה בזוגיות פוטוגנית במיוחד לצד הדוגמנית עדן פינס. אתמול, כאשר שניהם רווקים לוהטים - הם נפגשו באירוע שווה במיוחד!

אז כן, כשהמאמי הלאומית שי מיקה חוגגת יומולדת, אין אחד שלא מגיע לברך ולהרים את האווירה. אמש (ד') הכוכבת חגגה את יום הולדתה ה-27 במתחם האירועים "הייקו" במלון הלייטהוס וכל החברים מהביצה התייצבו. בין המוזמנים שהגיעו לחגוג למיקה העדשה שלנו תפסה את הבסטיז אדל בספלוב (רגע לאחר שהשאירה את שייה הקטנה עם הבייביסיטר) נטע אלחמיסטר, נועה בני, שירן סנדל, נטלי דדון, טיטי איינאו, רומי פרנקל, שר פיטנס, שני גולדשטיין, מעיין אשכנזי ובן הזוג אביחי אוחנה, עדי כרמלי ועוד.

וכמובן, לא יכולנו להתעלם מהאקסים הלוהטים והחברים מבית "האח הגדול" עומרי בן נתן וקסניה טרנטול (שכידוע שניהם רווקים כרגע!) שבמשך מספר רב של דקות נראו צמודים במיוחד. השניים כמובן לא נראו נכנסים יחד לאירוע אבל נוכחים באירוע מספרים שהשניים היו נראים צמודים במיוחד. אז, האם יש קאמבק בדרך? הלוואי! 

צילום: דור ערבה

מה חשבתם על לוק יום ההולדת של שי מיקה?

צילום: דור ערבה

מושלמת!
לא עפתי
הבית החדש
של הבידור הישראלי
זוגיות חדשה בביצה?
צה"ל VS סופיה מצ'טנר!
עומר אדם ושיראל טולנדו - הקאמבק?!
נטע אלחמיסטר לא עוצרת!
2019 - היא השנה של איתי לוי!
מה הקשר בין בת הזוג הלוהטת של יאיר נתניהו לזמר ליאור נרקיס?!
יש לה בת: כוכבת "המירוץ למיליון" ילדה!
בן הזוג של המתמודדת הכי לוהטת ב"מירוץ למיליון" - נחשף!