מרגי יודע?!
כמעט שנה שמרגי ונועה קירל הם הפאוור קאפל הכי חזק בביצה המקומית - אבל, האם האקסית המיתולוגית עדיין זוכרת? כל הפרטים
רותם לוי
לכתבה במלואה

יהונתן מרגי (19) ונועה קירל (18) הם ללא ספק הזוג הכי נכון ופוטוגני של הביצה המקומית. כזכור, רק לפני כשנה כל אחד מבני הזוג היה בזוגיות אחרת - נועה קירל הייתה צמודה לדוגמן הבינלאומי ברק שמיר ומרגי לחן פינצ'וק בת הזוג מהתיכון. אז, אחרי שהבהרנו את מצב הזוגיות של הזמר הלוהט - בואו נדבר על האקסית המיתולוגית, חן פינצ'וק!

נועה ומרגי - הזוג הכי לוהט של השנה!

מסתבר שבזמן שהייתם עסוקים בלפתוח עוד עמוד מעריצים ליהונתן מרגי ונועה קירל, האקסית הלוהטת של מרגי לא ישבה והתמרמרה על מר גורלה - אלא לגמרי המשיכה הלאה! אז, תנו לנו לספר לכם שחן משיקה זוגיות חדשה לצד בחור אנונימי ולוהט במיוחד!

חן פינצ'וק ועומר גונן - הכי מתוקים!

אז נכון, אומנם לקח לחן קצת יותר זמן להתגבר על האקס המזמר, אבל עכשיו זה רשמי ולחן פינצ'וק יש בויפרנד חדש ותכלס, הוא לוהט לא פחות ממרגי! לבחור החדש בחייה של חן קוראים עומר גנון (16) והוא מחולון. על פי מקורבים השניים הכירו דרך חברים משותפים, ובימים אלה נמצאים בתחילתה של הזוגיות.

שתי טיפות מים יהונתן מרגי - הבויפרנד החדש.

למקרה שלא שמתם לב, תנו לנו לפתוח לכם את העיניים ולהציג לכם את הדמיון בין שני הגבריים בחייה של האקסית הלוהטת. חן לא הלכה רחוק מהמוכר והאהוב ובחרה בבויפרנד שמזכיר במראה החיצוני את האקס יהונתן מרגי! אז, האם גם עומר יתגלה בקרוב ככוכב לוהט? מי יודע.

מרגי וחן בימים יפים יותר.צילומים: מתוך האינסטגרם

יש דמיון לדעתכם?

צילום: מתוך האינסטגרם

הכי כן!
ממש לא
הבית החדש
של הבידור הישראלי
אהבה מעבר לפינה!
מסיבת רווקות - גרסת הנינג'ה!
דניאל גרינברג VS מעיין אשכנזי!
יעל וברנדון גונבים את ההצגה בחתונה של נטע אלחמיסטר!
לא תאמינו - היא רווקה!
"נתחיל עם ילד אחד ואחרי זה נראה" - קורין גדעון עונה על הכל!