סטפן ובר זומר עושים את זה - ובגדול!
אחרי שנה עמוסה בהצלחות - סטפן עולה שלב ומשתף פעולה עם הדוגמנית המצליחה בר זומר!
אמילי מקוב
לכתבה במלואה

סטפן (20) הוא ללא ספק אחד מהשמות החמים בתעשית המוזיקה בימים אלה. הוא מנהל זוגיות לוהטת, מוציא סינגלים שצוברים מיליוני צפיות, מדגמן ומתחזק עמוד אינסטגרם מצליח וקריירה בינלאומית. אז מה שבטוח, סטפן לגמרי עלה על הגל!

אחרי שהוציא להיטים רבים וביניהם "יום הולדת", "מרסי", "קומסי קומסה", "מאמן", ו-"יאסו" - הוא משחרר הבוקר (ד') סינגל חדש מקפיץ, שמח ובאווירה ים תיכונית. שמו של הסינגל החדש הוא "כפרה" ובקליפ סטפן חושף בפנינו צדדים הומוריסטיים שלו כאמן. ואם זה לא מספיק, יש גם אורחת מפתיעה! 

בקליפ מככבת הדוגמנית בר זומר, שנבחרה לשתף פעולה עם סטפן. הקליפ צולם בשלושה לוקיישנים שונים ומלווה בהפקה מושקעת במיוחד. דמות נוספת ומפתיעה שלוקחת חלק בקליפ "כפרה" היא דמותה של הילדה האהובה מהקמפיין של YES"" ומהקליפ "קומסי קומסה" - אבל תנו לעשות לכם טיזר שהפעם לא מדובר בילדה האמתית - אלא בהפתעה שקשורה אליה ותצפה לכם במהלך הקליפ. 

בימים אלה סטפן ממש לא מתכוון לעצור וממשיך בצעדי ענק לבסס את הקריירה שלו כאמן בינלאומי. כידוע, במהלך השנה האחרונה הוא הופיע במדינות רבות באירופה ובארה"ב ורוב עבודתו מבוססת כיום על קו ישראל-צרפת.

האזינו עכשיו!

הבית החדש
של הבידור הישראלי
אהבה מעבר לפינה!
מסיבת רווקות - גרסת הנינג'ה!
דניאל גרינברג VS מעיין אשכנזי!
יעל וברנדון גונבים את ההצגה בחתונה של נטע אלחמיסטר!
לא תאמינו - היא רווקה!
"נתחיל עם ילד אחד ואחרי זה נראה" - קורין גדעון עונה על הכל!