פריצת השבוע - הדר לביא!
הדר לביא: "אומרים שאני דומה לקנדל ג'נר וזה מאוד מחמיא לי" - תכירו את קנדל ג'נר, אה סליחה, הדר לביא!
ליאור שלו
לכתבה במלואה

היא משרתת במשרה מלאה בלהקת חיל האוויר ובין לבן מוצאת זמן לדגמן ל"עדיקה" ו-"טופ-שופ". אם עד עכשיו לא הבנתם מי היא, תזכרו שהיא גם השתתפה ב"אקס פאקטור" - קבלו את הדר לביא. 

צילום: תומר לופסקו

הדר למה את פריצת השבוע שלנו? "אני מדגמנת בערך שנה, התחלתי כפרנזטורית של "רוקגלאום" ודיגמנתי גם "לעדיקה", "טופ-שופ ישראל" ו-"טרמינל X". חוץ מזה, לפני שלוש שנים השתתפתי ב"אקס פאקטור" והגעתי לרבע הגמר - הייתי חלק מלהקת בנות בשם "קלאוז אפ" יחד עם שי רון ושני חדד".

איך התחלת? "אחרי שהשתתפתי ב"אקס פאקטור" התחילו כל מיני צלמים לפנות אלי באינסטגרם. בהתחלה סירבתי לכל הצעות הדוגמנות כי רציתי להתרכז בלימודים, אבל כשסיימתי את התיכון החלטתי ללכת על זה".

כמה עוקבים יש לך באינסטגרם? "אחרי ה"אקס פקטור" גדלו לי העוקבים והיום יש לי כבר 60,000 גם מישראל וגם מהעולם - אומרים שאני דומה לדוגמנית קנדל ג'נר, אז הרבה מהעולם הגיעו אלי והחליטו לעקוב ואפילו פתחו לנו עמודי מעריצים משותפים!"

צילום: באדיבות עדיקה

זוגיות? "האמת שאני רווקה כבר חודשיים".

ספרי לי על הרגע הכי מאושר בחיים שלך? "כשהתקבלתי ללהקה הצבאית. זה היה מטורף, הגעתי למיונים עם המון חברים והרוב לא התקבלו. כשגיליתי שעברתי הופתעתי בטירוף, זה כבוד גדול וחלום ענק בשבילי".

מה הדבר שהכי מפחיד אותך? "לא להצליח. אני בן אדם שאוהב לעשות המון דברים ומפחיד אותי לא להצליח בדברים שאני עושה. אני אוהבת להיות הכי טובה בהכל ואני תמיד מפחדת שההשקעה שלי לא תבוא לידי ביטוי".

ריאליטי חלומי? "לגמרי "המירוץ למיליון", חלום שלי להיות שם עם החבר הכי טוב שלי. אגב, פונים אלי מהרבה ריאליטי של שירה, אני מרגישה שאני עדיין לא שם אבל ממש לא פוסלת".

מה הפוסט שהעלת לאינסטגרם שאת הכי אוהבת? "תמונה חמודה של הפנים שלי, הרגשתי שיצאתי יפה. בדרך כלל אני נראית קטנה לגילי, אז תמיד אומרים לי לא להעלות תמונות שאני נראית בהן "ילדה", אבל בתמונה הזו לא היה לי אכפת, זו מי שאני ויש על התמונה הזו 7,000 לייקים, זה מלא!"

 

אחרי מי כולם צריכים לעקוב באינסטגרם? "@matildadjerf מטילדה היא דוגמנית וסטייליסטית שאני מאוד מעריכה. יש לה סטייל פשוט, נקי ולא מתאמץ ואני מאוד מתחברת לזה".

מי המודל שלך לחיקוי? "אמא שלי - היא אישה מאוד חזקה וחרוצה. היא עובדת מאוד מאוד קשה בהייטק ולמרות הכל היא מגדלת את האחים שלי ואותי בצורה הכי טובה שיש. אני שואפת להיות כמוה".

צילום: באדיבות עדיקה

מה החלום שלך? "להגשים את הייעוד שלי - להיות שחקנית. אני מרגישה שבמשחק אני הכי אצליח להביא את עצמי לידי ביטוי".

מסר לעוקבים של ישראל בידור? "תשארו כמו שאתם, אני רוצה להודות לעוקבים שלי, אני מאוד מעריכה את זה וזה מחמם לי את הלב כל יום מחדש".

צילום תמונה ראשית: באדיבות רוקגלאם

הבית החדש
של הבידור הישראלי
אהבה מעבר לפינה!
דניאל גרינברג VS מעיין אשכנזי!
יעל וברנדון גונבים את ההצגה בחתונה של נטע אלחמיסטר!
לא תאמינו - היא רווקה!
"נתחיל עם ילד אחד ואחרי זה נראה" - קורין גדעון עונה על הכל!
פריצת השבוע - אלסי דול!
נועה כהן בצעד חדש ומפתיע!
מה הקשר בין בל אגם לחן אהרוני?
אור דניאל חוגגת - וחוטפת!
האתגר של אסף גורן!