פריצת השבוע - שרון אייזנברג!
אם לרגע חשבתם שזו בר זומר, תסתכלו שוב. תכירו את הדוגמנית העולה שרון אייזנברג היפיפייה וכן, הן מאוד דומות. קבלו את פריצת השבוע שלנו!
ליאור שלו
לכתבה במלואה

רק לפני חודשיים השתחררה הדוגמנית שרון אייזנברג (22) מצה"ל בדרגת סג"ן. אם לרגע תהיתם, אייזנברג מנהלת קשר זוגי פוטוגני במיוחד עם כדורגלן בית"ר ירושלים דוד קלטינס ולמרות שהיא לא גבוהה (1.65) היא מקבלת את הקמפיינים הנחשקים ביותר - תכירו את שרון אייזנברג.

אז שרון, למה את פריצת השבוע שלנו? "אני דוגמנית וקצינה משוחררת, עשיתי את שתי הקולקציות האחרונות של "fix" יחד עם בר זומר, הובלתי את הקמפיין של רולדין בחנוכה ויש לי עוד קמפיין גדול בדרך שאני לא יכולה לספר עליו. אני חושבת שאני 'פריצת השבוע' גם כי אני קצינה משוחררת. שירתתי יותר מ-3 שנים בהמון תפקידים, המשמעותי ביותר היה שהוצבתי ברמאללה - זו הייתה חוויה מדהימה". 

מה לגבי בר זומר, מבינה את הדמיון? "ממש לא, אבל זה מאוד מחמיא לי. הקונספט של צילומי "fix" היה בלונד, זאת הסיבה שככל הנראה לקחו אותי ולא בגלל שחשבו שאני דומה לבר. תכלס, אני ממש לא חושבת שאנחנו דומות אבל בכל מקרה יש לי רק דברים טובים להגיד עליה". 

איך התחלת? "התחלתי בגיל 15 בתור דוגמנית איפור, משם התגלגלתי לדגמן שמלות כלה ואז קיבלתי דברים יותר גדולים. עכשיו אני חתומה בסוכנות 'עלית' יחד עם נטע אלחמיסטר וקורל סימנוביץ' וזה כבוד גדול עבורי".

כמה עוקבים יש לך באינסטגרם? "כמעט 20,000. אני חושבת שאנשים אוהבים לעקוב אחרי כי בן הזוג שלי ואני פעילים המון בסטורי ואנשים אוהבים לצפות בחיים הפרטיים שלנו. האינסטגרם שלי אותנטי ואנשים מתחברים לזה". 

אז את בזוגיות, כן? "אני בזוגיות שלוש שנים עם דוד קלטינס, הוא כדורגלן בביתר ירושלים - ואנחנו לגמרי מאוהבים". 

ספרי לי על הרגע הכי מאושר בחיים שלך? "כשסיימתי קורס קצינים. היה לי תמיד ברור שאהיה קצינה אבל השירות שלי היה מאוד קשה. במהלך השירות הייתי מבולבלת ולא ידעתי אם אשרוד את קורס הקצינים, אבל כשעברתי אותו – זה היה שווה את הכל".

מה הדבר שהכי מפחיד אותך? "אני מפחדת מליפול לבינוניות. בגדול אני בן אדם מאוד שאפתן עם הרבה מטרות, אבל אני תמיד מפחדת מה יקרה אם יגיע יום שלא יהיו לי יותר מטרות ולא יהיה לי לאן לשאוף. חשוב לי להיות מצטיינת בהכל".

ריאליטי חלומי? "אני ודוד בן זוגי מתים להיות ב"מירוץ למיליון", אבל אני מתה ללכת גם ל"הישרדות".

מה הפוסט שהעלת לאינסטגרם שאת הכי אוהבת? "יש תמונה שלי שהעלתי שאני נמצאת בפולין במחנה ההשמדה אושוויץ לבושה במדים וכומתה. התמונה הזו מאוד מרגשת אותי כי אני מאוד מתחברת לנושא של השואה ובשבילי להיות שם ולהצדיע זה היה כבוד גדול".

אחרי מי כולם צריכים לעקוב באינסטגרם? "שי לי ליפה. היא שפית מדהימה ואני אישית מאוד אוהבת לבשל. שי לי מדברת המון על העצמה נשית ונותנת המון מוטיבציה לנשים. אגב, אני שולחת לה מלא הודעות באינסטגרם והיא תמיד עונה".

מודל לחיקוי? "אין לי שם לתת ככה מהראש, אבל אני עוקבת אחרי הרבה אנשים באינסטגרם ולומדת מהמון אנשים מתעשיית הדוגמנות ובכלל". 

מה החלום שלך? "אני הכי מחכה ליום שתהיה לי משפחה חמה ומלוכדת. בנוסף, הלוואי שיגיע יום שאני אעסוק בתחום האדריכלות - זה חלום שעדיין לא הגשמתי".  

מסר לעוקבים של ישראל בידור? "תמיד תשאפו גבוה למצוינות ואל תיפלו לבינוניות, גם כשקשה חשוב לא לוותר".

הבית החדש
של הבידור הישראלי
זוגיות חדשה בביצה?
צה"ל VS סופיה מצ'טנר!
עומר אדם ושיראל טולנדו - הקאמבק?!
נטע אלחמיסטר לא עוצרת!
2019 - היא השנה של איתי לוי!
מה הקשר בין בת הזוג הלוהטת של יאיר נתניהו לזמר ליאור נרקיס?!
יש לה בת: כוכבת "המירוץ למיליון" ילדה!
בן הזוג של המתמודדת הכי לוהטת ב"מירוץ למיליון" - נחשף!