פריצת השבוע – איב בראונשטיין!
קבלו את איב בראונשטיין! רקדנית מחוננת, "איט גירל", שחקנית בתחילת דרכה ולא אחרת מבת הזוג של סטפן. אל תשכחו איפה ראיתם אותה לראשונה - תכירו את פריצת השבוע שלנו.
ליאור שלו
לכתבה במלואה

מי שצפה בחצי הגמר הראשון של האירוויזיון לא יכול היה להתעלם מהרקדנית המהפנטת איב בראונשטיין (22) שרקדה לצידה של נטע ברזילי. שלפנו אותה היישר מהחזרות של גמר האירוויזיון לראיון בלעדי לכבוד המדור שלנו. 

אז איב למה את פריצת השבוע שלנו? "אני רקדנית, הופעתי ב'מותק של פסטיבל'  ו-'סטורי של פסטיגל' ואני מעודדת של 'מכבי תל אביב'. אני מופיעה גם בפרסומות בצמוד לעומר אדם ורוקדת בהופעות הגדולות של האירוויזיון. אגב, אני גם לומדת משחק".

איך התחלת? "אני רוקדת מגיל 3, כשהייתי בתיכון הצטרפתי לבית הספר לאומנויות 'תלמה ילין' למגמת מחול ומשם הכל היסטוריה. אחרי הלימודים הצטרפתי לקבוצת המעודדות של 'מכבי תל אביב', הופעתי ב'מותק של פסטיבל' והתגלגלתי".

כמה עוקבים יש לך באינסטגרם? "5700, מניחה שרובם ישראלים. אני מעלה הרבה סירטוני ריקוד אז אני חושבת שיש לי הרבה עוקבים מהתחום"

את בזוגיות עם סטפן, כן? "כן אני בזוגיות מאושרת. אני וסטפן הכרנו לפני יותר משנה, הוא הופיע ואני הייתי אחת הרקדניות שלו. בהתחלה היינו חברים מאוד טובים וזה התפתח – פשוט התאהבנו."

ספרי לי על הרגע הכי מאושר בחיים שלך? "כשהודיעו לי שהתקבלתי להופיע באירוויזיון! מבחינתי, לרקוד על במה כזו גדולה ומכובדת זו גאווה ענקית עבורי וכמובן עבור המדינה שלי".

מה הדבר שהכי מפחיד אותך? "מחלות. סבתא שלי, שהייתה הבן אדם הכי קרוב אלי, נפטרה מסרטן ומאז זה הפחד הכי גדול שלי. אני מנסה לשמור על עצמי כמה שיותר".

ריאליטי חלומי? "לגמרי 'המירוץ למליון'. ולא אתנגד שזה יקרה יחד עם סטפן. אגב, בשנה שעברה כבר ניסיתי להתקבל למירוץ יחד עם אמא שלי אבל ולא עברנו, אז אולי בעונה הבאה. אה, ואני גם מתה להשתתף ב'הישרדות' זאת נראת לי חוויה מטורפת".

מה הפוסט שהעלת לאינסטגרם שאת הכי אוהבת? "תמונה שלי מיום הולדת 21, בדיוק לפני שנה. זו הייתה הפעם הראשונה שעשיתי צמות והתחברתי קצת יותר לשורשים האפריקאים שלי. אמא שלי לאורך כל החיים שלה הסתובבה עם צמות וזו הייתה הפעם הראשונה שהיא הציעה לי ושכנעה אותי לעשות גם".  

אחרי מי כולם צריכים לעקוב באינסטגרם? "ביונסה – היא מושלמת בעיני. היא מעלה תמונות מעניינות על החיים שלה מאחורי הקלעים ואני מתחברת לזה".

מודל לחיקוי? "אמא שלי – תמיד היינו מאוד קרובות והיא תמיד תומכת בי . היא נותנת לי השראה ואני אוהבת אותה בטירוף".

מה החלום שלך? "להצליח במה שאני אוהבת – ריקוד ומשחק. אני רוצה להיות תמיד מאושרת עם משפחה בריאה – זה הכי חשוב".

מסר לעוקבים של ישראל בידור? "תמיד תעבדו קשה ואל תוותרו, גם אם קשה בסוף מגיעים למטרה ואין דבר יותר מספק מזה.

הבית החדש
של הבידור הישראלי
אהבה מעבר לפינה!
דניאל גרינברג VS מעיין אשכנזי!
יעל וברנדון גונבים את ההצגה בחתונה של נטע אלחמיסטר!
לא תאמינו - היא רווקה!
"נתחיל עם ילד אחד ואחרי זה נראה" - קורין גדעון עונה על הכל!
פריצת השבוע - אלסי דול!
נועה כהן בצעד חדש ומפתיע!
מה הקשר בין בל אגם לחן אהרוני?
אור דניאל חוגגת - וחוטפת!
האתגר של אסף גורן!