רון נשר בסינגל חדש!
אחרי להיטים רבים ששרפו את היוטיוב, רון נשר לא מפסיק ליצור. היום (א') נשר מוציא סינגל ראשון מתוך האלבום החדש - "רוצה את הכל".
אמילי מקוב
לכתבה במלואה

רון נשר (35) הוא ראפר, מלחין וכותב שירים. בין שיריו הידועים תוכלו למצוא את "#דוביגל", "שיקסע", ו"פותחת תיק", אך נשר לא מסתפק רק בשירים שלו והוא גם מלחין וכותב שירים לאמנים כמו אליעד נחום. 

רון נשר!! צילום: מתוך האינסטגרם

אחרי שני להיטים ששרפו את היוטיוב, "רוקדת" עם פאר טסי ו"רומן תימני" עם בן קיסר - רון נשר לא עוצר לרגע, והיום (א') הוא מציג סינגל ראשון מתוך אלבום חדש - "רוצה את הכל".  

יאללה אלבום חדש! צילום:מתוך האינסטגרם

בשיר החדש מדבר נשר על הרצון שלו להצלחה כנגד כל הסיכויים, וחושף צדדים בו שטרם נחשפו כמו בריונות שחווה וחוסר היכולות להרגיש שייך בשום מסגרת. האלבום החדש של נשר, " לא יכול עלי", מציג את השינוי הגדול שהוא עובר בחייו. מאחד האומנים והראפרים המחוספסים הופך נשר לאדם בוגר יותר שמספר בעזרת האלבום את סיפור חייו בדרכו הייחודית. הרבה דברים השתנו אצל נשר שהביאו אותו לנקודת המפנה ולשינוי בחייו, אבל ללא ספק הגורם המשמעותי ביותר היה לידת בתו ריילי, שגם לה הוא מקדיש לא מעט בתים ואף שיר בהמשך האלבום.

עושה מה שבראש שלו. צילום: מתוך האינסטגרם

האלבום של נשר, עליו הוא עבד בחצי השנה האחרונה, מתעסק בבריונות ובקבלת השונה, דברים שמאוד נוגעים ורלוונטים לחייו של נשר. כמו בכל הזדמנות נשר כראפר מחונן, מארח ונותן מקום לזמרים, והפעם הוא מארח את הזמר והיוצר חן כהן.

האזינו והצביעו!

הבית החדש
של הבידור הישראלי
זוגיות חדשה בביצה?
צה"ל VS סופיה מצ'טנר!
עומר אדם ושיראל טולנדו - הקאמבק?!
נטע אלחמיסטר לא עוצרת!
2019 - היא השנה של איתי לוי!
מה הקשר בין בת הזוג הלוהטת של יאיר נתניהו לזמר ליאור נרקיס?!
יש לה בת: כוכבת "המירוץ למיליון" ילדה!
בן הזוג של המתמודדת הכי לוהטת ב"מירוץ למיליון" - נחשף!