קווין רובין בצעד אמיץ!
בשנה האחרונה קווין רובין הפך לאחד מכוכבי הנוער הגדולים בביצה המקומית, ורגע לפני שהוא הולך להנחות את תכנית הריאליטי "נינג'ה ישראל" - הוא עושה צעד חשוב במיוחד!
רותם לוי
לכתבה במלואה

קווין רובין (26) הוא אחד מכוכבי הנוער הגדולים של השנה האחרונה. לאחר שיצא מכותלי היוטיוב ועבר למסך הטלוויזיה עם סדרות נחשקות כמו "אינסטה בייב", "שוברי גלים" ו-"התחנה". עכשיו, רגע לפני שינחה את תכנית הריאליטי "נינג'ה ילדים" - הוא לוקח החלטה מוסרית במיוחד!

מסתבר שמאחורי כל ההצלחה הגדולה של רובין עומד בחור עם לב זהב. אתמול בשעות הערב (ד') קווין פרסם ברשתות החברתיות שמחר (ו') הוא עתיד להפתיע את אמא שלו בביתה ומתכנן להביא לכתובת המגורים שלה מספר רב של כלבים שמחפשים בית חם. אז כן, אם עדיין לא הבנתם קווין עובד ברגעים אלה על אירוע לאימוץ כלבים כאשר השיא - האירוע פתוח לקהל הרחב כך שצפויים להגיע לביתה של אימו מאות ילדים מרחבי הארץ לפגוש מקרוב את הכוכב הגדול ולאמץ בעלי חיים.

כיאה לכוכב יוטיוב מנוסה, האירוע המרגש יתועד לערוץ היוטיוב המצליח של רובין ואם תגיעו לאמץ תזכו גם להכיר את קווין באופן אישי וגם אולי להופיע אצלו בעמוד. תכלס, אנחנו לגמרי אהבנו את הפרוייקט ושמחים לשמוע שקווין בחר להשתמש בכוח הציבורי שלו כדי להצליל בעלי חיים מהסגר והמתה. אז מה אתם חושבים, קווין ישבור את הרשת? 

צילומים: מתוך האינסטגרם

מה דעתכם על הצעד של קווין?

צילום: מתוך האינסטגרם

מרגש!
לא מעניין
הבית החדש
של הבידור הישראלי
זוגיות חדשה בביצה?
צה"ל VS סופיה מצ'טנר!
עומר אדם ושיראל טולנדו - הקאמבק?!
נטע אלחמיסטר לא עוצרת!
2019 - היא השנה של איתי לוי!
מה הקשר בין בת הזוג הלוהטת של יאיר נתניהו לזמר ליאור נרקיס?!
יש לה בת: כוכבת "המירוץ למיליון" ילדה!
בן הזוג של המתמודדת הכי לוהטת ב"מירוץ למיליון" - נחשף!