שורדי VIP החדשים כבר קנו בגדי ים?
מתחילים כבר להתגעגע ל"הישרדות" ולשליישית הגמר שמחה ג'ובאני ונעמה? אז קבלו הצצה לשלישיית השורדים שככל הנראה עתידה להשתתף בעונת ה-VIP החדשה! כל הפרטים.
מערכת ישראל בידור
לכתבה במלואה

ההכנות לעונה החדשה של "הישרדות VIP" בעיצומן. אז רגע לפני הגמר הגדול, בהפקת רשת (ערוץ 13) עומלים במרץ על עונת ה-VIP החדשה. מי בפנים? תמשיכו לקרוא!

לאורך היום (ה') התייצבו בזה אחר זה כל המועמודים האופציונלים לעונה החדשה של "הישרדות VIP" בבית החולים "איכילוב" בתל אביב, וזאת בכדי לערוך בדיקות רפואיות שככל הנראה יכריעו האם הם יהיו חלק מהעונה החדשה, או שלא.

כמובן שלא נחסוך מכם פרטים, ונספר לכם שבין הפרצופים שהגיעו לבדיקות הצלחנו לקלוט את אלה איילון (שדיווחנו על המיוניים שלה הבוקר), דנה רון (יוצאת "האח הגדול") והזמר המצליח רגב הוד. האם שלושתם יעברו בהצלחה את הבדיקות הרפואיות וויככבו על מסך הטלוויזיה שלנו בעונה הבאה? אנחנו מקווים שכן. בהצלחה!  

מרשת 13 נמסר:" אנו שמחים על ההתעניינות לקראת צילומי העונה החדשה של הישרדות ברשת 13, אנו נמצאים כרגע בשלבי ליהוק ולא נתייחס בשלב זה לזהות המתמודדים״.

וברגע שאנו נדע על התפתחויות נוספות - תסמכו עלינו שנדווח לכם! מערכת "ישראל בידור" מאחלת לכל המתמודדים בהצלחה בעונה החדשה, ובהצלחה גם שליישית הגמר הנוכחית - ג'ובאני, שמחה ונעמה!

חושבים שאלה תכנס ל"הישרדותVIP"?

צילום: מתוך האינסטגרם

כן!
מי זו?
הבית החדש
של הבידור הישראלי
זוגיות חדשה בביצה?
צה"ל VS סופיה מצ'טנר!
עומר אדם ושיראל טולנדו - הקאמבק?!
נטע אלחמיסטר לא עוצרת!
2019 - היא השנה של איתי לוי!
מה הקשר בין בת הזוג הלוהטת של יאיר נתניהו לזמר ליאור נרקיס?!
יש לה בת: כוכבת "המירוץ למיליון" ילדה!
בן הזוג של המתמודדת הכי לוהטת ב"מירוץ למיליון" - נחשף!