תאילנד -"אווט" ישראל -"אין"!
נפרדת מהנופים: הבוקר יערה בנבנישתי עלתה על טיסה ישירה לישראל ונפרדה בפוסט מרגש מהאי האקזוטי "קופנגן". עכשיו, היא מגיבה אצלנו לראשונה על החזרה לישראל. כל הפרטים.
רותם לוי
לכתבה במלואה

יערה בנבנישתי (29) שחקנית ודוגמנית לוהטת הספיקה בשנה האחרונה לככב בסדרות ישראליות רבות מתוכן "בתאל הבתולה" ו-"OBOY". אבל, ככל הנראה אור הזרקורים וריגוש התהילה לא קסמו לה כמו הנופים המרהיבים והשקיעות הרומנטיות שיש לתאילנד להציע - והיא בחרה לרכוש כרטיס טיסה לכיוון אחד.

אז כן, כפי שכבר עדכנו אתכם לפני מספר חודשים, יערה עזבה את הדירה בתל אביב ואת קריירת הדוגמנות והמשחק בישראל וארזה מעט בגדים, הרבה בגדי ים ואת הבעל הלוהט - אור גרינבלום והמריאה היישר לחופים של תאילנד. 

השניים התמקמו באי האקזוטי - קופנגן והחלו לנהל בית מלון חלומי - שיגרת חיים שרחוקה שנות אור מקצב החיים התל אביבי שהיו רגילים אליו. כבר מספר חודשים שהזוג מנהל את חייהם הרחק מעדשת המצלמה וממקורבים שנשארו בארצנו נשמע כי השניים לגמרי נהנים מהשקט שהשיגו לעצמם. אבל, הבוקר הגיעו לאוזנינו שמועות שיערה מיצתה את הרוגע והשלווה שיש לתאילנד להציע - ואנחנו כמובן היינו חייבים לבדוק. 

אז כן, מסתבר שהגעגוע למשפחה ולפרוייקטים הנחשקים גברו על השקט - והבוקר יערה פרסמה פוסט שהיא עוזבת את קופנגן לתקופה קצרה וחוזרת לארץ! יערה תחזור לישראל לביקור מולדת וכמובן גם לעבודה סביב השעון.

רגע! אין מה להתרגש, יערה לא מתכננת לחזור לארץ באופן סופי, אלא מדובר בביקור עבודה בלבד. תפסנו את יערה רגע לפני החזרה לארץ: " אני נרגשת לחזור לישראל, אבל לא מדובר בחזרה סופית, אלא חזרתי למספר ימי עבודה בארץ ולאחר מכן אטוס למרוקו להמשך צילומים של פרוייקט חדש שכרגע אני לא יכולה לפרט עליו".

והיא מוסיפה: "רגע לפני החזרה לתאילנד אני אנחת בLA לכל חודש יוני וגם לשם אני מגיעה לעבודה ולצילומים. אני מתכננת לחזור עם בעלי - אור לתאילנד במהלך חודש יולי הקרוב". אנחנו מקווים שישראל תספק בנבנישתי הרבה עבודה ואנחנו נזכה לראות אותה יותר! 

הבית החדש
של הבידור הישראלי
זוגיות חדשה בביצה?
צה"ל VS סופיה מצ'טנר!
עומר אדם ושיראל טולנדו - הקאמבק?!
נטע אלחמיסטר לא עוצרת!
2019 - היא השנה של איתי לוי!
מה הקשר בין בת הזוג הלוהטת של יאיר נתניהו לזמר ליאור נרקיס?!
יש לה בת: כוכבת "המירוץ למיליון" ילדה!
בן הזוג של המתמודדת הכי לוהטת ב"מירוץ למיליון" - נחשף!